: 3010039
STRONA ARCHIWALNA
Strona aktualna dostępna jest TUTAJ
ZESPÓŁ PRASOWY:KOMUNIKATY

WROCŁAW
17.03.2014 r.
(ZDJĘCIA, FILM)

Policjanci na targach motocyklowych

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z funkcjonariuszami niemieckiej policji autostradowej prezentowali na targach motocyklowych sprzęt wykorzystywany w trakcie służby na drogach. Udział policjantów był również okazją do poruszenia tematów bezpieczeństwa w rozmowach z motocyklistami.

W dniach 15-16 marca 2014 roku odbyły się w Hali Stulecia IV Targi Motocyklowe Wrocław MotorCycleshow. Oprócz zapoznania z różnymi motocyklami, odwiedzający mieli możliwość poznania sprzętu policyjnego wykorzystywanego do służby na drogach. Na miejscu obecni byli bowiem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz z policji autostradowej z Bautzen w Niemczech, którzy prezentowali motocykl wykorzystywany na wrocławskim odcinku A4 i AOW, wyposażony w wideo-rejestrator z dwoma kamerami, oraz motocykl wykorzystywany do codziennych patroli niemieckiej policji autostradowej. Stoisko i udział policjantów w targach było także okazją do prowadzenia rozmów z motocyklistami na temat bezpieczeństwa w trakcie jazdy na motorze.

Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zainteresowanych zarówno policyjnymi motocyklami, jak i kwestiami dotyczącymi bezpiecznej jazdy na drogach.

podkom. Kamil Rynkiewicz


1 z 3
Drukuj

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu