: 3010039
STRONA ARCHIWALNA
Strona aktualna dostępna jest TUTAJ
ZESPÓŁ PRASOWY:KOMUNIKATY

KŁODZKO
17.03.2014 r.

Jechał po alkohol ...

Noc w policyjnym areszcie spędził mężczyzna podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali go w momencie, gdy jechał na stację paliw po alkohol. Okazało się również, że mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, ponieważ zostało mu już kiedyś zatrzymane.

W nocy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym kierował mężczyzna. Powodem kontroli było zachowanie kierowcy świadczące o tym, że może się znajdować pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. U kierującego mieszkańca powiatu kłodzkiego policyjny alkomat wykazał prawie 3 promile alkoholu. W toku czynności okazało się również, że pijany kierowca nie posiada prawa jazdy. Dokument został zatrzymany przez starostę, z uwagi na uchylanie się od zobowiązań alimentacyjnych.

32 - latek spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwym, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowiadać będzie również za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień.

podkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Kłodzku
Oficer Prasowy
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 – 754 – 529

KWP Wrocław (zdjęcia ilustracyjne)


Drukuj

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu