: 3010039
STRONA ARCHIWALNA
Strona aktualna dostępna jest TUTAJ
ZESPÓŁ PRASOWY:KOMUNIKATY

OŁAWA
16.03.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Policjantka zdobyła trzy medale w pływaniu

Starsza Posterunkowa Agnieszka Burdelak z powiatu oławskiego zdobyła już trzy medale, dwa złote i jeden srebrny, na II Zimowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu, które odbyły się Lublinie. Funkcjonariuszka jest utytułowaną zawodniczką i wielokrotną mistrzynią służb mundurowych w tej dyscyplinie, na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Oławie.

Policjantka wykorzystuje każdą okazję do podtrzymywania kondycji, jakże przydatnej w codziennej służbie. Funkcjonariuszka jest wielokrotną mistrzynią służb mundurowych w pływaniu. I tym razem na II Zimowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu nie zawiodła, stanęła trzy razy na podium. Policjantka zajęła I miejsce w kategorii kobiet pływających stylem grzbietowym, na dystansie 50 metrów, I miejsce stylem dowolnym na dystansie 400 metrów o raz II miejsce na dystansie 50 metrów, stylem dowolnym.

Komendant Powiatowy Policji w Oławie podinsp. Tomasz Morawiecki złożył policjantce gratulacje i życzył dalszych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

Agnieszka pokazuje swoją postawą i zaangażowaniem jak znakomicie można pogodzić pasję z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi.

podkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Oławie
Oficer Prasowy
podinsp. Alicja Jędo
tel. 605-316-497
Drukuj

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu