HOME  INFORMACJA  STRUKTURA  STATUT  KONTAKT  PRAWO  DRUKI  UCHWAŁY  STATUT  ZMIANY  GALERIA

BGK Oddział we Wrocławiu  20 1130 1033 0018 8157 4220 0001

                                                              

 

ZARZĄD PRACOWNICZEJ KASY ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWEJ

PRZY KOMENDZIE WOJEWÓDZKIEJ POLICJI WE WROCŁAWIU

 

 

Funkcja Imię i nazwisko Nr telefonu E-mail

Przewodniczący

Roman Buczkowski

71 340-40-43

883-902-997

wr.polic.80.rb@gmail.com

Vice Przewodniczący

Zygmunt Kijak

601-181-201

 

Sekretarz

Beata Nawara

697-610-315

71 340-28-12

b.nawara@o2.pl

Skarbnik

Leszek Rojek

607-608-365

 

Członek

Katarzyna Wasilewska

71 340-34-59

katarzyna.wasilewska@wr.policja.gov.pl

Członek

Marek Boczar

71 340-32-29

marek.boczar@wr.policja.gov.pl

Członek

Tomasz Chmielina

71 340-32-44

602-345-603

tomasz.chmielina@wroclaw.wr.policja.gov.pl

Członek

Krzysztof Wołowiec

71 340-48-52

krzysztof.wolowiec@wr.policja.gov.pl

KSIĘGOWA  PKZP

Funkcja Imię i nazwisko Nr telefonu E-mail

Księgowa PKZP

Agnieszka Wyglądacz

71 340-42-82

agnieszka.wygladacz@wr.policja.gov.pl

KOMISJA REWIZYJNA

Funkcja Imię i nazwisko Nr telefonu E-mail

Przewodniczący

Wojciech Wach

601-813-227

debowa283@o2.pl

Vice Przewodniczący

Robert Gromadziński

601-815-198

robert.gromadzinski@wroclaw.wr.policja.gov.pl

Sekretarz

Marzena Simierska

604-644-628

marzena.simierska@wr.policja.gov.pl

Członek

Janusz Przemyk

698-176-308

janusz.przemyk@wr.policja.gov.pl

Członek

Leszek Ozga

604-305-661

lesozg@wp.pl

RACHUNEK PKZP PRZY KWP WE WROCŁAWIU

BGK Oddział we Wrocławiu 

20 1130 1033 0018 8157 4220 0001

HOME  INFORMACJA  STRUKTURA  STATUT  KONTAKT  PRAWO  DRUKI  UCHWAŁY  STATUT  ZMIANY  GALERIA

© BY J. Przemyk W. GMT 2009 Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu Wszystkie Prawa Zastrzeżone